Kes meist ei sooviks välja näha noorem, tervem ja veetlevam säravvalge naeratuse abil? Lihtsam ja ohutum võimalus hammaste kosmeetiliselt heledamaks muutmiseks on Beaming White vesinikperoksiidivaba hammaste fotovalgendamine.

Uus hammaste fotovalgendusteenus Rakveres – BEAMING WHITE

Meil on hea meel teatada, et Belle Stuudio omab õigust pakkuda  peroksiidivaba hambavalgendussüsteemi Beaming White ja mis on EU Tervisekaitseameti poolt heaks kiidetud ja Beaming White valgendustooted on lubatud kasutada ilusalongides!

Beaming White tooted on tänu oma headele valgendustulemustele ja hinnaklassile saavutanud globaalse turuliidri positsiooni maailmas. Valgendusgeeli ainulaadne koostis tagab valgemad hambad, eemaldab määrdumuse ning tugevdab hambaid. Ja mis kõige olulisem – see valgendab ilma hambastruktuuri ja hambavaapa kahjustamata.

LED valgust kasutav hambavalgendus tehnoloogia Beaming White tagab Sulle tõhusa ja ohutu hammaste valgendamise, mis teeb hambad 2 kuni 9 tooni võrra heledamaks ja seda kõike 60 minutiga.

OHUTU JA VALUTU TEHNOLOOGIA!

Beaming White hambavalgendus seadmeid kasutab juba üle 5000 hambaravikliiniku ja ilusalongi maailmas. Meie valgendustooted on vesinikperoksiidi vabad ja valgendamine ei osuta hammastele ega igemetele kahjulikku mõju! Hammastele kantaval geelil on meeldiv maitse, protseduur ei ole valus ja valgendustulemuse saavutab kiiresti. Kliinilised testid on tõestanud, et Beaming White valmistatud hambavalgendusgeelide koostis ei kahjusta hambaid ega hambaemaili, sest kõik tooted on USA Toidu- ja Ravimiameti ning EU Tervisekaitseameti poolt heaks kiidetud. 

Vastavalt Rahvatervise seaduse § 122 lõige 9 kohaselt tohivad ilusalongid hammastevalgendus teenust pakkuda vaid siis, kui hammaste valgendamisel kasutatakse valgendusgeeli, mis on vesinikperoksiidivaba või alla 0,1 % Kõik teised hammaste valgendamiseks mõeldud tooted/teenused, mis sisaldavad vesinikperoksiidi rohkem kui 0,1% võivad pakkuda üksnes hambakliinikud.

Seetõttu soovitame alati eelnevalt põhjalikult tutvuda teenusepakkuja toodetega, millega hambaid valgendatakse, et see oleks ohutu ning ei kahjustaks Teie hambaemaili või igemeid.

Hammaste tumenemise põhjused

Hammaste värvi tumenemist põhjustavad parkaineid sisaldavad toiduained. Näiteks mustsõstrad, punane vein, must kohv ja tee või rauapreparaadid. Üsna tavaline hammaste tumedamaks muutumise põhjus on suitsetamine. Ka vanuse kasvades muutuvad hambad tumedamaks, sest hambavaaba kiht kulub ja allolev tumedam hambaluu tuleb rohkem nähtavale. Lisaks muutub hammas vähem läbipaistvaks ja vähem valgust peegeldavaks. Enne kooliiga tarvitatud antibiootikum – tetratsükliin või joogivee liigne fluoriid võivad põhjustada nii tugeva hambavärvi muutuse, et see traditsioonilisele valgendusele ei allu.

ENNE PROTSEDUURI

Enne valgendamist hinnatakse hammaste olukorda – ravitud peavad olema kõik hambaaugud ning eemaldatud peab olema hambakivi, soovitame hoolikalt pesta hambad ja puhastada hambavahed hambaniidiga, et hambapinnad oleksid puhtad ja geel saaks mõjuda kõikidele hambapindadele. Valgendada saab vaid oma hambaid, täidised ja kroonid (muud proteesid) valgendamisega üldjuhul oma värvust ei muuda.

Hammaste valgendamise protseduur sisaldab:

  •          Hammaste värvusastme mõõtmine        
  •          Isoleeriva eesmärgiga geeli pealekandmine igemetele
  •          Beaming White valgendava geeli (CE) pealekandmine hammastele
  •          LED lambiga valgendusprotsessi läbiviimine
  •          Kasutatava LED-lambi sinised kiired ei soojenda hambaid ega ärrita igemeid
  •          Kokku tehakse 3 seanssi, ühe seansi kestus 20 minutit

PÄRAST PROTSEDUURI

24 tunni jooksul peale hammaste valgendamist ei ole soovitatav: suitsetada, juua kuume ega külmi jooke, punast veini, karastusjooke, kohvi, teed, süüa värvilisi kastmeid või loputada suud värvitud suuvedelikega.

KESTVUS

Valgendav efekt kestab vähemasti 6 kuud ning õigel hammaste hooldamisel kuni 2 aastat!

Meie käest saate tellida/osta ka Beaming White tooteid, mis aitavad Teie hambaid ka edaspidi valgena hoida. Beaming White koduhooldustooted on USA Toidu- ja Ravimiameti ning EU Tervisekaitseameti poolt heaks kiidetud.

VASTUNÄIDUSTUSED

Hammaste valgendust ei soovitata teha rasedatele, rinnaga toitvatele emadele,alla 18 aastastele (vanema vastutusel), suurte täidistega hammastepuhul, allergia või ülitundlikkusepuhul mõne valgendusgeelides kasutatava komponendi suhtes. Samuti ei sobi LED-lambi (ja ka laseri) abil valgendamine juhul, kui esineb tundlikkust valgusreaktsioonide suhtes.  

Beaming White koduhooldus tooted peale hammaste fotovalgendust!