KÕRVADE- JA NINAAUGUSTAMINE PÜSTOLIGA

Läbi aegade on inimesed end ehtinud ja kaunistanud. Selle juurde kuulub ka erinevate kehaosade rõngastamine. Tänapäeval on aga paljudel hirm saada augustamise teel mõni nakkushaigus. Enam ei ole vaja hirmu tunda, sest STUDEX75, ESTELLE ja BLOMDAHL medical on turule toonud turvalisemad augustamissüsteemid.

STUDEX75, ESTELLE  ja BLOMDAHL kassetisüsteemid on tunnustatud Tervisekaitseameti poolt ja sellel on maksimaalne kaitse AIDSì ja B-hepatiidi vastu, kuna kõrvarõngad on steriliseeritud vastavalt meditsiinilistele nõutele. Kõrvarõngad on ühekordses steriilses pakendis.

Belle Stuudios pakume spetsiaalsest implanteeritavast kirurgilisest terasest kõrva- ja ninarõngaid, mida on ülekullatud ja poleeritud kujul. 24 karaadise kullaga ülekullatud kirurgiline teras on 100% nikli vaba ja seega ei ole ohtu allergiale.

Esmaseid kõrvarõngaid on valida erinevate värvitoonide vahel ja neid võib soovi korral kasutada ka edaspidi, kui kõrvaaugud on juba paranenud. Esmaseid kõrvarõngaid soovitatakse kõrvas hoida 6-8 nädalat. Räägime Sulle salongis põhjalikult, kuidas tuleks kõrvu hooldada, et kõrvaaugud paraneks kiirelt ja komplikatsioonideta.

Nabarõnga augustamise ohutut ja turvalist teenust pakub Teile Belle Stuudio kosmeetik ILONA,

kes on läbinud spetsiaalkursused Glenberg Grupis.

KODUNE HOOLDUS / MEELESPEA        

*Naba tuleb igal hommikul ja õhtul pesta sooja vee ja antibakteriaalse seebiga + puhastada spetsiaalse puhastusvedelikuga (Sensitive Care Salution), mis ei ole kanged (Ei sisalda alkoholi ja aitavad augul paraneda) Puhastamisel liigutada ehet edasi-tagasi, et puhastusaine pääseks igale poole

*Mitte kunagi ei tohi oma rõnga auku puhastada viinaga, piiritusega, joodiga, cutaseptiga, eetriga, vesinikuga jt kangete puhastusvedelikega, sest siis kõrvetan ma oma rõnga augu ära ja see läheb mädanema! Ka ASEPT puhastusvedelik võib takistada mu augu paranemist.

*Alati kontrollida, et ehe on korralikult suletud.

*Mitte kunagi katsuda oma ehet ega auku pesemata kätega (Bakterid) ega luba ka teistel seda puutuda.

*1 KUU jooksul on keelatud käia saunas, vannis, ujumas meres ja basseinis (eriti ujulas).

*2 NÄDALAT on keelatud juua mullijooke: õlut, veini, siidrit, mineraalvett.

*2 NÄDALAT ei tohi käia solaariumis ega päevitada.

*1 NÄDALA jooksul ei ole soovitav teha kõhulihase harjutusi.

*Paranemise aeg on kõigil erinev (1-6 kuud, harvematel juhtudel ka 12 kuud) Selle aja jooksul võib nabarõngaaugust erituda vedelikku. Esimese aasta jooksul ei tohiks nabarüngaauk olla ilma ehteta üle 24 tunni, sest auk läheb muidu kohe kinni.

*1 kuu möödudes tuleb ehe ära võtta, korralikult puhastada ja rõnga asendada uuega.

*Kui naba punetab või tundub põletikus, siis tuleb ööseks määrida nabale BRAUNOVIDON salvi ja panna peale plaaster (Ei sobi joodiallergikutele!)

*Kui probleem tundub tõsine, siis tuleb koheselt pöörduda arsti poole