ColdPLASMA – REVOLUTSIOON NAHAPROBLEEMIDE RAVIS!

ColdPLASMA – REVOLUTSIOON NAHAPROBLEEMIDE RAVIS!

CNC ColdPLASMA on esimene plasma aparaat Euroopas, mida võivad kasutada kosmeetikud ilusalongides. Belle Stuudio kosmeetikud läbisid ColdPLASMA hoolduste aktiivkursused ja saavad nüüd pakkuda väga tõhusaid hooldusi nahaprobleemide korral.

Algselt on plasma-aparaate kasutatud meditsiinis infektsioonide ravis, kuid  koostöös Saksa dermatoloogi Dr. Hans Bergeri ning veel kolme meditsiini ja füüsika doktoriga, on CNC välja töötanud turvalise, ColdPlasma meetodi, naha probleemide hoolduseks. ColdPLASMA hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest.

ColdPLASMA OMADUSED:

Hävitab nahalt mikroobide kogumikud (99,9%)

Omab bakterite, seente, viiruste vastast toimet. Protseduuri käigus hävitatakse kõik kahjulikud bakterid mikroorganisme ja rakke kahjustamata. Kiirendab rakkude jagunemist. Plasma energia on elustava efektiga ja kiirendab paranemist.

Edendab hapniku rikastamist ja stimuleerib vere- ja lümfiringet nahas. ColdPLASMA on vananemisvastase toimega, kiirendab kollageeni sünteesi. Aitab kaasa toimeainete imendumisele nahka.

Kuna plasma toodab energiat, mis vibreerib sagedamini kui laserivalgus, siis see ei põhjusta mingit silmaga nähtavaid „vigastusi“ nahal, veres või naha teistes kihtides, nagu seda laserravi puhul. ColdPLASMA-l puuduvad kõrvalnähud.

NAHAPROBLEEMIDE HOOLDUSVÕIMALUSED :

·         Rasune nahk, mis on aknele kalduv – antibakteriaalne toime

Vähendab bakterite levikut ja on põletikuvastase toimega. Toimib aktiivselt naha pinnal, kuid töötab ka sügavamateskihtides (koed, veri, lümf), kus vabaneb oxygen O2.

Ideaalne kasutada koos MicroSilver BG toodetega.

·         Kuperroosa, rosaatsea. 

Cold plasma stimuleerib mikrotsirkulatsiooni nahas. Kiirem tsirkulatsioon varustab rakke ja kudesid vajalikke vitamiinidega, mineraalidega, toiteainetega ja hapnikuga. Omab põletikuvastast toimet.

Ideaalne kasutada koos Couerose Reducing toodetega.

·         Vananemisvastane.

Aitab kaasa rakkude taastootmisele, paljunemisele ja jagunemisele, Kiirendab kollageeni sünteesi. Stimuleerib naha metabolismi. Coldplasmast saadud bioenergia tugevdab rakkude membraani ja pikendab nende eluiga.

Ideaalne kasutada koos Aesthetic World toodetega

·         Herpes, seeneinfektsioonid, soolatüükad ja haavade raviks.

Omab bakterite, seente, viiruste vastast toimet. Protseduuri käigus hävitatakse 99,99% kahjulikke baktereid ja  mikroorganisme rakke kahjustamata.

VASTUNÄIDUSTUSED:

Südamestimulaator 
Rasedus
Keemiaravi protseduuri ajal

Meie kosmeetikud pakuvad alati  põhjalikku konsultatsiooni 

enne hooldusvõimaluste valikut. 

Olete alati oodatud!