Sulle pakub huvi päevane jumestus, õhtune jumestus või hoopis pruudimeik koos proovimeigiga? Kena! Meie vastava väljaõppega kosmeetikud teevad täpselt sellise jumestuse nagu Sa soovid.

Belle Stuudios  kasutame ainulaadset ja ehtsat  JANE IREDALE mineraal-dekoratiivkosmeetikat, milles on ühendatud ilu- ja nahahooldus.

jane iredale on enim auhinnatud meigisari maailmas. Omades üle mitmesaja väärika auhinna ning on tunnustatud Skin Cancer Foundationi poolt.

jane iredale – The Skin Care Makeup sari on üks esimesi täismineraalmeigisarju maailmas.
Alates aastast 1994 on Jane Iredale pühendanud end leidmaks parimaid koostisosi, mis oleksid nahale kasulikud ning isegi nahka tervendavad!

jane iredale mineraalmeigisari erineb traditsioonilistest ja enamus samalaadsetest meigisarjadest selle poolest, et ei sisalda nahale kahjulikke ega kasutuid koostisosi nagu talki, mineraalõlisid, parabeene, parfüüme, alkoholi, vismutit, sünteetilisi värv- ja lõhnaineid (FDA) ning ftalaate. Nimelt on kogu sarja konseptsioon suunatud nahahooldusele ja kaitsele.

jane iredale meigisari on sündinud koostöös Ameerika ilukirurgide ja kosmetoloogide poolt. Sellest ajast alates on Jane Iredale pälvinud tunnustuse dermatoloogide, ilukirurgide ja teiste nahahooldus- ja dekoratiivkosmeetikaga tegelevate spetsialistide poolt kogu maailmas (ligi 50 riigis). Lähinaabritest Soomes on sari esindatud ligi 200 ilusalongis, spaas, nahakliinikus ning tunnustatud Soome astma ja allergikute liidu poolt.

jane iredale meigisari põhineb 100% looduslikul ja puhtal mineraalsel koostisel, mida on töödeldud farmakoloogia tasandil. Mineraalid on anorgaanilised, mis ei soodusta bakterite paljunemist nahal ega tootes endas. Mineraalid on kõrgelt pigmenteeritud, mistõttu piisab juba väikesest kogusest, et anda nahale terve ja särav jume.