KERATIINKAPSEL KINNITUSEGA CASABELLA- JA GOODHAIR SLAAVI JUUKSEPIKENDUSED

 

Keratiinkinnitusega  juuksematerjal on 100% naturaalne ja valida saab Casabella 40 erineva värvitooni (30-60cm) ja GoodHair Slaavi juuste 21 värvitooni (30-70cm) vahel. Juuksepikendused sobivad kõikidele juuksetüüpidele, pikenduste kinnitamiseks kasutatakse keratiini ning pikenduse ühenduskoht ei kahjusta olemasolevaid juukseid. Hiljem eemaldatakse salgud spetsiaalsete vahenditega, mis ei riku oma juukseid.

Lisatava juuksesalgu pikkuseks on 30 – 70 cm olenevalt oma juuste pikkusest ja tihedusest. Tihedate juuste puhul piisab juba  40 – 50 salgust, enamasti lisatakse 50-150 salku. Juustesse kinnitamine võtab aega 1–3 tundi, sõltuvalt salkude arvust. Pikendusi võib küll värvida ja neisse võib ka keemilisi lokke teha, kuid mitte blondeerida, kuna juuksepikendused on juba eelnevalt töödeldud. Valikus on aga terve hulk erinevaid blonde toone. Keskmine kandmise aeg sõltub kliendi juuksekasvu kiirusest, keskmiselt iga 4-6 kuu järel juuksepikendused eemaldatakse või vahetatakse uute vastu.

Lisaks paigaldatakse Belle Stuudios veel Slaavi juuksepikendusi riba- ja mikroriba külmkinnitus  tehnoloogial, mis on eriti soovitatav õrnadele ja õhukestele juustele.

Juuksepikendus ei kahjusta omi juukseid vähimalgi määral, kui juuksepikenduse paigaldus, järelhooldus ning eemaldus on tehtud juuksuri poolt, kes on saanud korraliku väljaõppe ja kasutab tööks kvaliteetseid vahendeid. Belle Stuudio meistrid on saanud vajaliku väljaõppe Casabella ja GoodHair stuudios.

 

JUUSTE TIHENDAMINE JA ÜKSIKUD SALGUD

 Juuksepikenduste panemine on igati õigustatud juhul, kui soovitakse oma juukseid paksemana näidata. Mõnel juhul piisab vaid paarikümnest salgust, mis oma juustega ühte soengusse lõigatakse ning lõpptulemuseks jäävad juuksed ilusad ja paksud.Kui juuksed on õhukesed võiks ilusa tulemuse saavutamiseks lisada juurde vähemalt sama palju salke kui endal juukseid peas on.

 Omamoodi tore ja põnev on kameeleoni moodi värvi vahetada. Seda võimaldab üksikute värviliste juuksesalkude lisamine, mis teeb välimuse rõõmsamaks ning säästab ka oma juukseid värvimisest ja võimaldab tüdimuse korral salgud lihtsa vaevaga peast eemaldada.

 

JUUKSEPIKENDUSTE HOOLDUS

 

Enne juuksepikenduste pesemist tuleks juuksed korralikult läbi kammida, alustades altpoolt juusteotstest. Juuksepikendused paigaldanud juuksur oskab soovitada šampoone ja juuksehooldusvahendeid, mis sobivad juuksepikenduste pesemiseks ja hoolduseks. Hõõru näpuotstega õrnalt pikenduste vahel olevat peanahka, juukseotsi pigista õrnalt. Loputa juuksed hoolikalt voolava vee all nii, et juuksed ripuksid otse alla – nii väldid juuste sassiminekut. Enne juuste kuivamist tuleb pusade vältimiseks juuksepikenduste salgud üksteisest sõrmedega eraldad. Pärast pesemist kasuta juustesse jäetavat spray palsamit. Ära kunagi kammi märgi juukseid. Peale juustepesu tuleks pikenduste kinnitused kindlasti fööniga kuivatada.

Rasuse juuksetüübi korral tuleks juukseid pesta ja hooldada sagedamini, sest peanaha liigne rasvasus pehmendab juuksepikenduste liitekohti ja seetõttu võivad lisatud juuksed hakata välja langema.

Lokitange ja sirgestusraudasid võib kasutada, kuid mitte juuksesalkude kinnituskohtade juures.
Soovitame kindlasti vähemalt korra käia salongihoolduses, et õppida oma pikenduste eest korralikult hoolt kandma.

Peale 3 – 6 kuulist kandmist on soovitav juuksepikendused eemaldada ning soovi korral uuesti paigaldada. Juuksepikendusi võib paigaldada ja eemaldada ainult vastavalt koolitatud spetsialist. Üritades juuksepikendusi ise eemaldada võite oma juukseid märgatavalt kahjustada.

Kuus reeglit juuksepikenduste hooldamisel:

1.      Iga päev tuleb juuksed korralikult läbi kammida. Kui on tekkinud pusad, millest ise jagu ei saa, peaks kindlasti juuksuri abi paluma.

2.      Enne magamaminekut tuleks juuksed patsi punuda, vältima peaks märja peaga magamist ja pea alaspidi juuste kuivatamist.

3.      Pesemiseks sobivad juuksepikendustele mõeldud šampoonid. Kinnituskohtadele palsamit panna ei soovitata.

4.      Ujuma minnes peaks juuksed kindlasti patsi panema – lahtistesse juustesse tekib väga kergelt pusasid.

5.      Pärast trenni ei tohi higiseid ja niiskeid juukseid kauaks patsi jätta – need tuleb pesta ja kuivatada. Sama kehtib soolases vees ujumise kohta – sool lagundab keratiini ja pole hea ka juuksekarvale.

6.      Rasuseid juukseid tuleb sagedamini pesta ja hooldada. Liigne rasu pehmendab juuksepikenduste liitekohti ja lisatud juuksed võivad hakata välja langema.