Iga hooldus on suunatud spetsiaalselt Teie juukseenergia profiilile. Valida on võimalik tuhandete tootekombinatsioonide seast ning tagame, et Teie personaalne hooldussüsteem taastab Teie juuste ja peanaha energia.

Uue System Professionali ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA hooldused on tõeliselt personaalsed ja luksuslikud salongikogemused. Neid on rikastatud prestiižse lillelise alusaroomiga, mis on ühine kõigile toodetele ja mida täiendavad iga tootesarja erinevad lisaaroomid, et luua tõeliselt personaalne tulemus. Tooted ulatuvad kiiretest juustesse jäetavatest kuni väljaloputatavate hoolduste ja rikkalike rituaalideni, milles on lõpmatu arv luksuslikke kombinatsioone iga inimese juuksehooldusvajadustele.

ENERGY HOOLDUSED – Vabastage peanahk stressist ja andke uus energia!

Spetsiaalne hoolduste valik, mis äratab meeled ning suurendab juuste ja peanaha energiat. Põhjaliku diagnoosi alusel isikustab  juuksur Teie SystemProfessionali hoolduse toodete sellise kombinatsiooniga, mis vastab spetsiaalselt Teie juuste ja peanaha vajadustele.

1. Juuste molekulaarne täitmine – Rekonstrueerib koheselt juuksekarva ja tugevdab juukseid kuni 5 pesukorraks. Aminohappeid sisaldav teaduslik juukseid molekulaarselt täitev koostis tagab seespidise pikaajalise sügavtugevdava toime nõrkadele ja tundlikele juustele. Hooldus muudab juukseid katsudes tervemaks ja vastupidavamaks ilma juukseid koormamata.

 Valikus on 225 võimalikku süsteemi.

2. Energia föönisoengu jaoks (Energy Blow Dry) – See kiire viimistlushooldus lisab tugevust ja elastsust ning on ideaalne ettevalmistus pikaajaliseks föönisoenguks. Juustele lisatakse ülim energia, mis muudab juuksed katsumisel pehmeks ja siidiseks ning lisab uskumatu sära. Elastic Force´i (elastsusjõud) võib kombineerida kõigi teiste pakutavate hooldustega.

Valikus on 1250 võimalikku süsteemi

3. Peanaha energia (Scalp energy) – See ainulaadne energiat andev ENERGY massaaž kombineeritakse parimate tulemuste saavutamiseks meie peanahale mõjuvaid aktiivseid toimeaineid sisaldavate toodetega. Massaaž aktiveerib tõhusad toimeained ja annab tulemuseks justkui taassünni läbinud värskuse. Valige kahe süsteemi vahel: 1.Tasakaalustav ENERGY Seerum (väljalangemine) või ALFAENERGIA Seerum (Elustav ja niisutav)

INTENSE HOOLDUSED koos Intensiivmassaažiga – Pakkuge oma meeltele naudingut!

Nautige personaalset juuksehooldust juuste uuenemiseks!

Isikustatud hooldused intensiivselt lummavaks juuksetransformatsiooniks.

Ainulaadne neljaetapiline hooldus kombineerib kahe toote eelised ühte isikustatud hoolduskogemusse. See intensiivne hooldus hõlmab SystemProfessionali intensiivmassaaži INTENSE, mis tagab toimeainete sügavimendumise ning stimuleerib samal ajal peanahka ja vabastab igapäevased pinged.

Valikus on 9000 võimalikku süsteemi.

ESSENTIAL (oluline) HOOLDUSED

Lõdvestavad 10-minutilised hooldused, mis annavad Teile emulsiooni intensiivse toime, muutes juuksed koheselt kauniks. Põhjaliku diagnoosi alusel isikustab  juuksur Teie System Professionali hoolduse toodete sellise kombinatsiooniga, mis vastab spetsiaalselt Teie juuste ja peanaha vajadustele.

1. Kompleksne hooldus – Hooldage oma juukseid 10-minutilise transformatsiooniga! Kogege SystemProfessionali rahustavat šampooni massaaži RELAX ja kaasnevat 3-etapilise hoolduse kohest ja transformatiivset toimet. See oluline hooldus sobib ideaalselt igasse Teie salongikülastusse, et lisada sensuaalset luksuslikkust. Valikus on 1350 võimalikku süsteemi.

2. Värvi lukustus – Seda hooldust tuleks teha pärast iga värvimist. Hooldus lukustab värvi juustesse siis, kui toon on kõige kaunimalt särav. Koos isikustatud INFUSIOONIDEGA on seda hooldust võimalik suunata igale juuksetüübile rikkalikult intensiivse värvitulemuse saavutamiseks. Valikus on 300 võimalikku süsteemi.

3. Püsilokkide lukustus – See on oluline etapp pärast keemiliste lokkide tegemist või sirgendamist. See stabiliseerib keratiini, et anda juustele elujõuline elastsus, tugevad lokid ja nõtkus. Püsilokkide lukustust annab sobitada kõikide juuksetüüpidele kasutades koos isikustatud hooldusinfusiooniga, mis lisab püsilokkidele tegemise järgsele hooldusele teise, luksusliku kasu. Valikus 5 võimalikku süsteemi.

4. Kooriv puhastus – Taastage oma peanaha loomulik tasakaal kõõma ja ärrituse ilmingute esinemisel. Toote regulaarne kasutamine võimaldab terve peanaha tunnet kauem säilitada.

AMOA MASSAAŽ on ainulaadne peamassaaž, mis pakub üldist heaolu!

Ülim SPA-hooldus AMOA Massaažiga pakub unustamatut ja kõrgetasemelist luksust ning on kohandatud Teie energiaprofiilile. AMOA on System Professionali originaalmassaaž, mis põhineb traditsioonilisel idamaisel meditsiinil. See stimuleerib tsubo´t (survestuspunkte) ja keiro´t (energiakanaleid), et saavutada üldine rahustav mõju.

Täiuslik kooslus toodete toimest ja rahustusest, mis toob esile Teie sisemise ilu. See ainulaadne 5-etapiline hooldus kaasab System Professionali AMOA massaaži. Aasia nõelravi tehnikatel põhinev massaaž stimuleerib energiapunkte, toob kaasa täieliku lõdvestustunde ning tagab juuste ja peanaha kauakestva transformatsiooni. Valikus 54 000 võimalikku süsteemi. Põhjaliku diagnoosi alusel isikustab  juuksur Teie System Professionali hoolduse toodete sellise kombinatsiooniga, mis vastab spetsiaalselt Teie juuste ja peanaha vajadustele.