Salongis kasutatakse Kadus Professionali püsi- ja  poolpüsivärve, WELLA Koleston Perfect jaIllumina püsivärve, Colour Touch kergvärve ning Magma salgupulbrit.

 

Meile kui juuste värvimisspetsialistidele tähendab see värvimise protsessi täiuslikkust:
• haruldaselt väljendusrikas ja intensiivne toon
• väga kôrge värvi katmisvôime ja tôeliselt ühtlane värvitulemus
• optimaalne püsivus
• absoluutne juuksestruktuuri säästlikkus
• erakordne läige

 

Kadus püsivärvid ja poolpüsivärvid – Uus Vitaflection mikrograanuleid sisaldav eriti rikkalik kreemjas värv annab juustele värske elujõu, et muuta need säravalt nooruslikuks. Kokkusobivad püsi- ja poolpüsivärvid on loodud ideaalse koosluse saavutamiseks. Värvi lõhn on õrn ja prestiižikas. See on Londa Professional värvitoodete revolutsioon, millest võidab iga kasutaja. Olge valmis esmaklassilise kvaliteediga värvi kogemuse nautimiseks!

 

WELLA Koleston Perfect püsivärvid Juuksevärv, mis ühendab endas parimaid olemasolevaid körgekvaliteedilisi värve ja täiuslikku värvitoimesüsteemi. Kôige kaasaegsema tehnoloogia ja uuemate teadussaavutustega juuste ja naha vallas on Wella firma teinud kreemvärvi, arendanud seda pidevalt edasi ning jôudnud uue pôlvkonna kreemvärvini, mis vastab kôigile tänapäevanôuetele.

 WELLA Colour Touch kergvärvid Särav intensiivne 75  tooniga poolpüsivärv Color Touch, on just õige valik, et teha läbi põnev välimusemuutus. Color Touch professionaalne ja unikaalne lisaläiget andev intensiivse toimega koostis muudab juuksed veelgi säravamaks ja erksavärvilisemaks. 

Wella ILLUMINA COLOR – See ei ole nagu iga teine juuksevärv, vaid uus läbimurdeline juuksevärv – värvi ja valguse koostoime uus ajastu, mis loob kõige kauneimaid tulemusi, mida te iial näinud olete.

 

MAGMA salgupulbrid Uus blondeeriv juuksevärv, mis muudab isegi mustad või eelnevalt värvitud juuksed ühe korraga kuni 6 tooni heledamaks ja samas ka värvib neid. Meil juuksuritel on uus võimalus oma ideede väljendamiseks ning Teil kliendid- soovitud juuksevärvide saavutamiseks.

 

ELUMEN – on täiesti ainulaadne Goldwelli professionaalne juuksevärv, mis täitab juust seestpoolt andes sellega lisaks silmnähtavat mahtu juustele. Tegelikult on Elumen professionaalsete juuksurite võistlusvärv, mis pakub miljon võimalust  superläikivate ja huvitavate värviliste tulemuste saavutamiseks ja  ka loomuliku tooni värskendamiseks.

Elumeni unikaalne tehnoloogia tõmbab värvimolekulid magnetefektiga juustesse, täites juukse struktuuris olevad tühimikud. Värvi madal pH on õrn juustele ning parandab rikutud juuste tervislikku seisundit. Terved juuksed peegeldavad tunduvalt paremini valgust ning tulemuseks on  ületamatu läige.

Elumen on parim juuksevärv erakordsete efektide saavutamiseks. Värvivalik ei sea piire ja lubab loovalt mängida eriliste värvilahendustega. Valikus on pastelsete toonide kõrval ka kirkad vikerkaarevärvid. Soovi korral saab juukseid värvida  nii siniseks, roosaks kui ka roheliseks. Värskeimasse toonivalikusse on lisandunud  selle hooaja moevärv – türkiissinine.

 

Värvieemaldus –Värvieemaldust kasutatakse soovimatu värvitooni eemaldamiseks või eelnevalt värvitud värvi mahavõtmiseks. Viimase juures tuleb arvestada, et lõpptulemus on seda parem, mida värskem on soovimatu värv. Tihti ei anna värvieemaldus soovitud lõpptulemust, eriti siis, kui on eelnevalt värvitud poest ostetud värviga.  Protseduuri tuleb korrata mitu korda, kuni soovitud lõpptulemus on saavutatud. Belle Stuudios kasutatakse värvieemalduseks spetsiaalseid tooteid, mis ei ole  kahjulik protseduur ega riku juukseid.Värvieemalduse järgselt on soovitav spetsiaalseid hooldustooteid, mida saab endale salongist kaasa osta.