Maniküüris ja pediküüris kasutame professionaalset OPI sarja. 

OPI PRO SPA tutvustab esimest ja ainulaadset salongidele ja lõppklientidele suunatud professionaalset nahahooldussarja, mis ühendab näohooldustoodete kvaliteedi ja tõhususe parimate spetsiaalselt kätele ja jalgadele suunatud toodetega. Sarja looja on tunnustatud dermatoloog Dr Zena Gabriel ja kogu tootesari sisaldab cupuacuvõi, valge tee ekstrakti ja peptiidide patenditud kooslust.


Nr.1 küünehooldusbränd OPI on esindatud enam kui 100 riigis üle kogu maailma. Ameerika Ühendriikides loodud kaubamärk ühendab endas kaasaegseima tehnoloogia ja kvaliteedi, järgides samaaegselt moemaailma uusimaid suundi ja trende. OPI universaalsesse tootevalikusse kuuluvad parimatest koostisainetest valmistatud küünehooldustooted, kõrgkvaliteetsed küünetarvikud ning muidugi kõige stiilsemates värvitoonides küünelakid ja geellakid.

OPI tipptasemel hooldustooted on kavandatud mitte ainult kaunistama Teie käsi ja jalgu, vaid ka  vastama salongi spetsialistide vajadustele. See on uuendus naturaalsete küünte hoolduses: OPI pakub  erinevaid tooteid, et Sinu käed oleksid pehmed ning küüned  terved  ja tugevad- uudseim tehnoloogia ja värvivalik ning kõikehõlmav hooldus erinevatele küünetüüpidele. OPI küünelakid on suurepärase katvusega, kauapüsivad, küüsi tugevdavate koostisosadega.

Järgides moetrende ja klientide värvieelistusi on OPI loonud dünaamilise värvigamma, kuhu kuuluvad nii tavalakid (OPI Nail Laqcuer), poolpüsilakid (OPI Infinite Shine) kui ka püsilakid (Opi Gel Color). Igal aastal annab OPI välja mitu uut kollektsiooni vastavalt hooajatrendidele.

KÄTEHOOLDUS

Täiusliku välimuse ja hea enesetunde jaoks on väga tähtsal kohal hoolitsetud käed. Maniküür on meeliülendav hooldus, mis pakub silmailu ja parandab enesetunnet. Põhjalikum ning pikem kätehoolitsus parandab vereringet ning taastab naha sära ja sametilisust. Käte hoolikas koorimine, massaz ja tähelepanelik viimistlus küünte lakkimise näol annavad Sulle uue värskuse ja teadmise, et väärid parimat.

Klassikalise maniküüri soovi korral kujundatakse esmalt küüneplaadi kuju vastavalt kliendi soovile. Seejärel käsi leotatakse ja lükatakse tagasi või eemaldatakse küünevallilt liigsed naharibad. Käed kreemitatakse spetsiaalse toitekreemiga. Küüneplaat puhastatakse ja kaetakse OPI õli, värvilaki või geellakiga.

OPI PRO SPA maniküür. Lõõgastuge, lõdvestuge ja turgutage end OPI Pro Spa hellitava maniküüriga!

OPI Pro SPA kõige tuntumaid tooteid, mis on kombineeritud lõdvestava massaaži ja akupressuuriga. Teenus tagab tõelise spaa-lõõgastuse.  See maniküüride koorekihti kuuluv teenus pakub võrreldamatut koorimist, niisutust ja kaitset ning erinevaid massaažitehnikaid koos akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid.

 OPI ja GLAMLAC PÜSI- ehk GEELLAKKIMINE

 


• Suur värvivalik
• Ei kooru maha
• Maksimaalne püsivus
• Ei kaota läiget
• Kiire pealekandmine
• Kiire eemaldamine
• Parim kvaliteet
• Innovaatiline
• Suur klientide rahulolu

Küüned viilitakse, seejärel poleeritakse küünepind ja puhastatakse spetsiaalse vahendiga. Küünele kantakse preparaat, mis on siduvaks vahendiks laki ja naturaalse küüne vahel. Preparaat sisaldab keratiin, mis soodustab oma küüne kasvu. Seejärel kantakse peale värviline lakk ja pealislakk. Kõik kihid kuivatatakse LED lambi all.

JALGADE HOOLDUS

Pediküür ei ole tänapäeval enam pelgalt iluhooldus, vaid ta on muutunud juba ka hügieeniprotseduuriks, mida peaks tegema aastaringselt.

Pediküür on rituaal nendele, kes hoolivad oma jalgade tervisest ja heast väljanägemisest. Pediküüri hoolitsus algab sooja jalamassaaživanniga. Peale mõnusat vanni, korrastatakse ja vormitakse varbaküüsi. Küüned lõigatakse ja viilitakse vastavalt kliendi soovile, korrastatakse küünenahad, poleeritakse küüneplaadid vastavalt vajadusele, järgneb raspeldus, mille käigus eemaldatakse jalgadelt paksendid. Värskust ja õrnust jalgadele lisab suhkrukristallide sisaldusega koorija peale kandmine, mille käigus kooritakse surnud naharakud. Hoolitsus lõppeb kerge jalamassaažiga, mida teostatakse nahka uuendava ja eriti niisutava  kreemiga.  Soovi korral varbaküüned lakitakse Teile poolt valitud lakiga OPI või GLAMLAC  kollektsioonist.

Raskete jalgade  hooldusel  kasutatakse vajadusel skalpelli.

OPI PRO SPA Pediküür – Lõõgastuge, lõdvestuge ja laske end turgutada parima pediküüriga!

OPI SPA pediküür tagab paksenenud naha enneolematu pehmenemise, koorimise, niisutuse ja kaitse. Massaaž on kombineeritud akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid ning tagada lõdvestus ja värskus. Soovi korral OPI lakkimine

Tulge ja kogege pediküüriteenuste uut taset!