Maniküüris ja pediküüris kasutame professionaalset OPI sarja. 

OPI PRO SPA tutvustab esimest ja ainulaadset salongidele ja lõppklientidele suunatud professionaalset nahahooldussarja, mis ühendab näohooldustoodete kvaliteedi ja tõhususe parimate spetsiaalselt kätele ja jalgadele suunatud toodetega. Sarja looja on tunnustatud dermatoloog Dr Zena Gabriel ja kogu tootesari sisaldab cupuacuvõi, valge tee ekstrakti ja peptiidide patenditud kooslust.

Nr.1 küünehooldusbränd OPI on esindatud enam kui 100 riigis üle kogu maailma. Ameerika Ühendriikides loodud kaubamärk ühendab endas kaasaegseima tehnoloogia ja kvaliteedi, järgides samaaegselt moemaailma uusimaid suundi ja trende. OPI universaalsesse tootevalikusse kuuluvad parimatest koostisainetest valmistatud küünehooldustooted, kõrgkvaliteetsed küünetarvikud ning muidugi kõige stiilsemates värvitoonides küünelakid ja geellakid.

OPI tipptasemel hooldustooted on kavandatud mitte ainult kaunistama Teie käsi ja jalgu, vaid ka  vastama salongi spetsialistide vajadustele. See on uuendus naturaalsete küünte hoolduses: OPI pakub  erinevaid tooteid, et Sinu käed oleksid pehmed ning küüned  terved  ja tugevad- uudseim tehnoloogia ja värvivalik ning kõikehõlmav hooldus erinevatele küünetüüpidele. OPI küünelakid on suurepärase katvusega, kauapüsivad, küüsi tugevdavate koostisosadega.

Järgides moetrende ja klientide värvieelistusi on OPI loonud dünaamilise värvigamma, kuhu kuuluvad nii tavalakid (OPI Nail Laqcuer), poolpüsilakid (OPI Infinite Shine) kui ka püsilakid (Opi Gel Color). Igal aastal annab OPI välja mitu uut kollektsiooni vastavalt hooajatrendidele.

 

 

 

KÄTEHOOLDUS

Täiusliku välimuse ja hea enesetunde jaoks on väga tähtsal kohal hoolitsetud käed. Maniküür on meeliülendav hooldus, mis pakub silmailu ja parandab enesetunnet. Põhjalikum ning pikem kätehoolitsus parandab vereringet ning taastab naha sära ja sametilisust. Käte hoolikas koorimine, massaz ja tähelepanelik viimistlus küünte lakkimise näol annavad Sulle uue värskuse ja teadmise, et väärid parimat.

Klassikalise maniküüri soovi korral kujundatakse esmalt küüneplaadi kuju vastavalt kliendi soovile. Seejärel käsi leotatakse ja lükatakse tagasi või eemaldatakse küünevallilt liigsed naharibad. Käed kreemitatakse spetsiaalse toitekreemiga. Küüneplaat puhastatakse ja kaetakse OPI õli, värvilaki või geellakiga.

OPI PRO SPA maniküür. Lõõgastuge, lõdvestuge ja turgutage end OPI Pro Spa hellitava maniküüriga!

OPI Pro SPA kõige tuntumaid tooteid, mis on kombineeritud lõdvestava massaaži ja akupressuuriga. Teenus tagab tõelise spaa-lõõgastuse.  See maniküüride koorekihti kuuluv teenus pakub võrreldamatut koorimist, niisutust ja kaitset ning erinevaid massaažitehnikaid koos akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid.

 

 

 OPI ja GLAMLAC PÜSI- ehk GEELLAKKIMINE

 

• Suur värvivalik
• Ei kooru maha
• Maksimaalne püsivus
• Ei kaota läiget
• Kiire pealekandmine
• Kiire eemaldamine
• Parim kvaliteet
• Innovaatiline
• Suur klientide rahulolu

Küüned viilitakse, seejärel poleeritakse küünepind ja puhastatakse spetsiaalse vahendiga. Küünele kantakse preparaat, mis on siduvaks vahendiks laki ja naturaalse küüne vahel. Preparaat sisaldab keratiin, mis soodustab oma küüne kasvu. Seejärel kantakse peale värviline lakk ja pealislakk. Kõik kihid kuivatatakse LED lambi all.

 

 

JALGADE HOOLDUS

Pediküür ei ole tänapäeval enam pelgalt iluhooldus, vaid ta on muutunud juba ka hügieeniprotseduuriks, mida peaks tegema aastaringselt.

Pediküür on rituaal nendele, kes hoolivad oma jalgade tervisest ja heast väljanägemisest. Pediküüri hoolitsus algab sooja jalamassaaživanniga. Peale mõnusat vanni, korrastatakse ja vormitakse varbaküüsi. Küüned lõigatakse ja viilitakse vastavalt kliendi soovile, korrastatakse küünenahad, poleeritakse küüneplaadid vastavalt vajadusele, järgneb raspeldus, mille käigus eemaldatakse jalgadelt paksendid. Värskust ja õrnust jalgadele lisab suhkrukristallide sisaldusega koorija peale kandmine, mille käigus kooritakse surnud naharakud. Hoolitsus lõppeb kerge jalamassaažiga, mida teostatakse nahka uuendava ja eriti niisutava  kreemiga.  Soovi korral varbaküüned lakitakse Teile poolt valitud lakiga OPI või GLAMLAC  kollektsioonist.

Raskete jalgade  hooldusel  kasutatakse vajadusel skalpelli.

OPI PRO SPA Pediküür – Lõõgastuge, lõdvestuge ja laske end turgutada parima pediküüriga!

OPI SPA pediküür tagab paksenenud naha enneolematu pehmenemise, koorimise, niisutuse ja kaitse. Massaaž on kombineeritud akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid ning tagada lõdvestus ja värskus. Soovi korral OPI lakkimine

Tulge ja kogege pediküüriteenuste uut taset!

 

 

 

VARBAKÜÜNE PROTEESIMINE

Ei ole varbaküünt? Ei ole probleemi- saab ehitada uue!

 

Mis on varbaküüne protees?

Varbaküüne protees on uue kunstküüne paigaldamine, juhul kui puudub küüs ja on soov uus küüneplaat ehitada. Küüne Protees taastab sinu enesekindluse ja ei pea enam jalgu peitma!

Miks üldse varbaküüs ära tuleb?

Kahjuks see probleem võib väga kergelt juhtuda,et varbaküüs tuleb ära. Muidugi on inimesi, kellel on eelsoodumus või küüneseen. Varbaküüs irdumine võib juhtuda ka läbi õnnetuse/trauma või näiteks tänu uutele jalanõudele.

Varbaküüne murdumine on sageli inimese jaoks esteetiline probleem. Ei taheta enam vaadata oma varbaid, rääkimata teistele näitamiseks. Õnneks tänapäeval on head lahendused olemas ja katkist varbaküünt annab parandada väga edukalt varbaküüne proteesimisega. Kui varbal on ainult nurk maha tulnud, siis ei ole vaja küüne proteesi ja piisab varba üles ehitamisest. See ei ole nii suur ettevõtmine aga põhimõte on sama.

 

Kaua võib varbaküüne protees küünel olla?

Protees peab küünel vastu väga hästi ja kui vältida samasse olukorda sattumist, mis algselt põhjustas küüne defekti, siis küüs võib vastu pidada rohkem kui pool aastat. Kui oled jooksja, suur kõndija või sportlane, ei pruugi protees kaua püsida peal. Kindlasti peab käima asjatundja juures kontrollis.

Kas on vaja käia varbaküüne proteesiga hoolduses?

Proteesiga peab hoolduses käima  iga 4-6 nädala tagant. Tehnik vaatab proteesi üle ja vajadusel vahetab välja.

Mis juhtudel varbaküünt ei proteesita:

  • Kui küüs veel veritseb (haav ei ole veel paranenud)
  • On äge küüneseen* või selle kahtlus (kõigepealt küüneseen terveks ravida (proteesi all võib küüneseen ägestuda ja hakata vohama. Küüneseene jaoks on geellakk ja protees ideaalsed kasvukohad)
  • Kui oma küüneplaati ei ole üldse alles. Minimaalne küüneplaadi pikkus on 2mm, siis saab juba proteesida. (küüne protees tuleb kinnitada küüneplaadi külge)
  • Kui murdunud varbaküüs kasvab sisse (tuleb nt hõbeniidiga tõsta küünt)
  • Põletik (kõigepealt ravida põletikku ja uurida välja põletiku tekke põhjused)
  • Kui küüs teeb veel haiget katsudes (otsida välja põhjused, mis tekitab varbas valu)
  • Kui küünel on hallitusseen ehk küüs on roheline (Pseudomonas bakter. Proovida viilida rohelist küünt õhemaks (kui võimalik) ja osta apteegist rohtu, peale paranemist võib jälle geellakkida või proteesida. Juhul, kui kogu roheline osa on kätte saadud, siis võib ka proteesida või geellakkida vastasel juhul areneb see geellaki või proteesi all edasi.)

*Küüneseent saab testida nahaarsti juures või jalaravi kabinetis. Meie seda ei kontrolli.

 

KKK – korduma kippuvad küsimused

Kas küüneprotees on võimalik paigaldada ka ilma geellakita või küünelakita?

Jah! Küüneproteesi on võimalik paigaladada ka ilma geellakita või küünelakita.

Kas on vaja paigaldada varbaküünele protees?

Varbaküüne proteesi võiks paigalda kui tunnete, et selle puudumine segab teie elu. Saate taastada oma enesekindluse ja ei pea enam peitma oma jalgu!

Mis siis kui, küüs on üleni must?

Kui küünest 75% on üleni must-sinine, siis on tegu verevalumiga ehk hematoomiga ja tõenäoliselt tuleb küüs maha. Kui ehitada peale protees, siis see tuleb koos oma küünega maha kuna protees on kinnitatud oma küüne külge.

Kas varbaküüne protees võib ära tulla?

Proteesi ära tulemine on täiesti normaalne ja seda võib ette tulla! Kui juba oma küüs ei püsi peal, siis mis veel proteesist. Kõik küüned ei pruugi muidugi võtta varbaküüne proteesi omaks. Üldjuhul peavad proteesid kaua vastu aga võib ka juhtuda, et see tuleb maha paari päevaga. Sellisel juhul kirjuta meile uuesti ja teeme garantii korras korda! Kui hooldusest on rohkem kui neli nädalat möödas, siis tuleb lihtsalt uuesti hooldusesse tulla.

Kas varbaküüne proteesile kehtib ka garantii?

Jah! Proteesidele kehtib garantii 2 nädalat! Garantii ei kehti juhul kui küüs tuleb ära läbi trauma või kandja teeb palju sporti- käib jooksmas, jalutab igapäevaselt palju jne.

Iga juhtum on erinev ja soovitame tulla konsultatsiooni või saata pilt postkasti probleemsest küünest. Samuti vaatame kohapeal üle, et oleks ohutu proteesida.