NAHA ANALÜSAATOR ja CNC RF Face Lift –  2019 UUED TULIJAD!

NAHA ANALÜSAATOR ja CNC RF Face Lift – 2019 UUED TULIJAD!

NAHA ANALÜSAATOR

Nüüd on võimalus Rakvere, Belle Stuudios lasta oma nahka analüüsida ja näha ekraanilt, mis olukorras on meie nahk ja millist hoolt ta vajaks. Nahka mikroskoopiliselt analüüsides, saavad meie kosmeetikud, soovitada sobivaid näohooldusi või hooldustooteid, vastavalt Teie naha vajadustele või probleemile. Naha põhjalik analüüs aitab saavutada  parimaid tulemusi, meie töös ning loodame, et ka klientide rahulolu.

*NAHA ANALÜSAATORIGA saab analüüsida:

*Aknet 
*Naha niiskustaset
*Melaniini sisaldust / pigmendid
*Poorid
*Naha elastsust
*Sebumi
*Kortsude sügavust 
*Tundlikust ja veresoonte seisukorda.

UUS APARAADIHOOLDUS –  CNC RF-Face Lift

Väga tugev vananemisvastane protseduur. Ideaalne alternatiiv neile, kes ei soovi plastilist operatsiooni või täitesüste teha.

RF-Liftingu toime:
*Kaela ja näo kontuurimine ja tõstmine
* Nahatooni ühtlustamine parandades vereringet
* Kortsude ja nahavoltide vähendamine
* Naha struktuuri paranemine
* Naha tiheduse tõstmine ehk naha pinguldamine
* Kollageeni tootmise aktiveerimine
* Topeltlõua vähendamine
* Tumedate silmaümbruste vähendamine
* Õlavarte, dekoltee ja kaela pinguldamine
* Paraneb fibroblastrakkude tootmine nahas

RF (radiofrequency)-Lifting on mitte-ablatiivne naha noorendamine, st. et hoolduses ei kasutata nõelu jm. invasiivseid vahendeid. Kasutatakse sihipärast kollageeni võrgustiku soojendamist kollageenikiu taastamiseks ja pinguldamiseks. Koos elektromagnetiliste raadiolainete võngetega soojendatakse lõtvunud kollageenkiud dermises. Sellise soojendamise tulemusena tõmbuvad kollageenikiud pingule. Tänu sellele muutub dermise ja lihase vaheline ruum väiksemaks. Sellist protsessi nimetatakse ka “shrinking”, millele järgneb kohene pingulduse efekt. Naha sügavuses ehitatakse kollageeni-elastiini võrgustik taas jäädavalt üles, ilma nahakihte kahjustamata.

Tulemust on märgata juba pärast esimest protseduuri. Protseduuri saab kombineerida koos teiste CNC aparaadihooldustega (teemantlihvimine, mesoporation). Suurepärane hooldus enne täitesüstide või Botulini toksiini tegemist.
RF-Liftingul ei ole kõrvalmõjusid ja klient ei vaja taastumisaega, kuid võib esineda kerget naha punetust, mis möödub 24 h jooksul.
Parima tulemuse saavutamiseks, soovitatakse protseduuri teha kuurina – nooremad kliendid 3-4 korda, vanemad 8-10 korda, 2-4 korda kuus. Püsiva tulemuse hoidmiseks korrata protseduuri iga 8-12 nädala tagant.

Hooldus sobib alates 30. eluaastast.

OLETE ALATI OODATUD!

LISAINFO JA BRONEERIMINE TEL. 32 40 003