Nautige juuste kiiret taastust Wella Professionalsi uue INVIGO sarjaga

Nautige juuste kiiret taastust Wella Professionalsi uue INVIGO sarjaga

Kutsume avastusretkele, et tutvustada Teile  UUT  Wella Professionals kõrgefektiivset INVIGO hooldussarja, mille eesmärk on taastada juuksed kiirelt ja tõhusalt ning vastata samas juuste kõigile vajadustele. Sarja tooted sisaldavad INVIGO-Blends koostiseid – UUT kõrgetasemelise tehnoloogia, tõhusate koostisainete ja vitamiinide triot, mis lisab kohe juustele energiat ja parandab kasutaja enesetunnet. Elujõuetud juuksed muutuvad vaid paari minutiga energilisteks.

INVIGO tõhusad hooldavad koostised annavad energiat nii salongis juukseid hooldades kui ka kodus seda tehes. Iga INVIGO hooldus koosneb kontsentreeritud võimendavast tootestergutavast massaažist ja täiendavast tootest, mille koostoime taastab
juuksed kiiresti, jättes need elujõuliseks ning andes tervisliku välimuse ja pehme tunde katsumisel. 

Kõik INVIGO sarja hooldustooted (Blonde Recharge, Color Brilliance, Nutri-Enrich, Volume Boost ja Aqua Out) on loodud toimima koos INVIGO kolme eksklusiivse salongihooldusega – BRILLIANCE BOOSTER (sära võimendaja), NUTRI BOOSTER (toitainete võimendaja) jaVOLUME BOOSTER (volüümi võimendaja). Need muudavad tavalised hooldusteenused kiireteks, lihtsateks, personaalseteks ja nauditavateks kogemusteks, mida soovivad kõik kliendid.

TEADUS WELLA PROFESSIONALS INVIGO SARJA TAGA

Wella Professionalsi UUED INVIGO tooted sisaldavad kõrgefektiivseid INVIGO-BlendsTM koostiseid – iga sari koosneb hoolikalt valitud uutest koostisainetest, kõrgetasemelisest tehnoloogiast ja vitamiinidest, mis pakuvad tõhusad hoolduslahendused ja vastavad juuste kõigile vajadustele. Teenus algab salongis meistri konsultatsiooniga, mille käigus valitakse juuste vajadustele vastav toodete kooslus. Uus tehnoloogia on lisatud kogu INVIGO sarjale.

INVIGO on lihtne, kiire ja personaalne, pakkudes koheseid ja nähtavaid tulemusi!

Nautige juuste kiiret taastust.

Olete oodatud tutvuma!