Külm parafiiniteraapia – uus suurepärane võimalus naha sügavniisutamiseks.

Protseduuri võib teostada kätele ja jalgadele. Parafiinimähise toimel tekib intensiivne higistamine, vee eraldumine on isoleeritud ning tulemuseks on sügavniisutav e. minisauna efekt.

Külm parafiini hooldus on ideaalselt taastav ja toitev hooldus kuivale ja tundlikule nahale. Suurepärane võimalus naha sügavniisutamiseks. Minisaunana toimiv parafiin kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse. Hooldus muudab kuiva, kareda ja paksenditega naha kätel ja jalgadel pehmeks, elastseks ja ühtlustab nahatooni. 

 

 
Parafiini teraapia kasulikud omadused:
 
*  Nahk muutub pehmemaks ja siledamaks
*  Nahka toitev ja hooldav
*  Küünevalle pehmendav
*  Sügavniisutav
*  Parandab naha verevarustust

Protseduuri käik:

1.  Kliendi käed puhastatakse  Dermo Spray’ga, kuivatatakse ning kooritakse nahka Dermo Peel koorimiskreemiga.

2.  Massaaž 2 minutit, et toimeained imenduksid, ülejäägid eemaldatakse salvrätikuga. Järgnevalt kantakse nahale kergete masseerivate liigutustega Collagen Elastin Plus emulsiooni.

3.  Kantakse õhuke külma parafiini kiht spaatliga või pintsliga kogu kätele kuni randmeteni,  kaetakse kile ja kinnastega.

4. Parafiini toime aeg 10-15 minutit, seejärel eemaldatakse mähis, kasutades spetsiaalse tlõikenuga. Viiakse läbi kerge massaaž, et kasutatud toimeained maksimaalselt imenduksid.

5. Protseduuri lõpetuseks kantaksee nahale A.H.A. kätekreemi.

Soovi korral tehakse maniküür.