MICROBLADING – Uus püsikulmu tehnika

Meil on häid uudiseid püsimeigi huvilistele – nüüdsest on võimalik taas, Belle Stuudios, püsimeigi teenust tellida. UUDISENA uus püsikulmude tehnika – MICROBLADING, mis on täiesti uus trend kulmumaailmas!

LÄHEMALT SELLEST, MIS ON MICROBLADING – Loe uudistest

KLIKI SIIA ja vaata pilte tehtud töödest!

PÜSIMEIK EHK MIKROPIGMENTATSIOON

Belle Stuudios teostab püsimeiki GOLDENEYE diplomeeritud mikropigmentatsiooni tehnik, kes on läbinud püsimeigi kursused rahvusvahelises koolituskeskuses ESTETICA ja omandanud vajalikud teadmised ja oskused mikropigmentatsiooni (püsimeigi) iseseisvaks teostamiseks. Koolituse kava ja õpetaja on sertifitseeritud vastavalt Euroopa tervisekaitse komisjoni dokumentidele.  Koolitaja –  Jelena Zaitseva, on nõudliku eksamineerijana kõrgelt hinnatud nii meil kui ka naaberriikides. GOLDENEYE metoodika, aparaadid ja pigmendid on sertifitseeritud maades (Saksamaa, Hispaania, Itaalia jt), kus on  nõudmised mikropigmentatsiooni vastu väga kõrged.

Protseduur koosneb kolmest etapist – konsultatsioon, protseduur ja järelhooldus. 
1. PÜSIMEIGI PROTSEDUURI EELNE KONSULTATSIOON:
Konsultatsioon toimub alati enne protseduuri ja selle ajal räägib spetsialist erinevatest tehnikatest, võimalustest, vastunäidustustest, protseduuri ettevalmistamisest ja järelhooldusest. Konsultatsiooni käigus teeb vajadusel allergia proovi pigmendile, allergilise reageerimise ärahoidmiseks.
Püsimeik on vastunäidustatud järgmistel juhtudel:
* suhkruhaigus;
* bronhiaalastma;
* herpes;
* nahahaigused;
* verehaigused; HIV-viirus või hepatiit
* rasedus ja imetamine;
 
2. PÜSIMEIGI PROTSEDUUR
Sõltuvalt valitud protseduurist kulub oorienteeruvalt aega 2-3 tundi.
Püsimeigi spetsialist peab kaitsma nii kliendi kui ka enda tervist, seetõttu on  mitmekordse kasutusega vahendid mõeldamatud . Kasutatakse värve minipakendites, ühekordseid topse, nõelu, kindaid ja maske, sellega tagatakse, et töö keskkond on maksimaalselt steriilne.
 
Püsimeik tehakse nahale alles siis, kui klient on kiitnud heaks uue huulekontuuri, kulmude kuju või silmalainerijoone. Värvikaardilt saab valida sobiva tooni, et lõpptulemus jääks kaunis ja loomulik. Protseduuri eesmärk on loomulikkus, mitte tugev ja ülepingutatud meik.
 
Püsimeigi protseduur ei ole  üldjuhul valulik, sest pigmenteeritav värv viiakse naha ülemise epidermise kihi alla ja lisaks kasutatakse spetsiaalset tuimestit. 
 
3. PÜSIMEIGI JÄRELHOOLDUS
 
Kuni naha paranemiseni on väga oluline selle õige hooldus.
 
Püsimeigi tulemus on esimesed 3-4 päeva umbes 30% tumedam, mille järel ülemäärane värv tuleb nahalt koorudes maha. Lainerijoone tegemisel on silmad kuni kaks päeva veidi turses.
Pigmenteeritud nahapinda tuleb kolm päeva hooldada spetsiaalselt selleks ette nähtud niisutava kreemiga ning vältida huulepulga kasutamist ja silmade puhul ripsmete värvimist.
 
 
Nädala jooksul tuleb hoiduda solaariumist, saunast ja basseinist ning tugevat päikest on soovitav vältida kuni kuu aega pärast protseduuri. Samuti ei tohi püsimeiki märjaks teha. Koorikut ei tohi eemaldada ega kiirendada paranemisprotsessi spetsiaalsete kreemide abil. Neid soovitusi järgides saavutate tulemuse esimese korraga ning täiendavaks korrigeerimiseks pole vajadust.