Ripsmepikendused on ainulaadne võimalus saada pikad, kooldus ja tihedad ripsmed, mida ei pea värvima, mistõttu muutub su elu palju mugavamaks, jääb ära igapäevane ripsmete värvimine ja meigi eemaldamine ripsmetelt. Juba hommikul tõustes särab su nägu ja sa hoiad aega kokku, kuna ei pea ripsmeid värvima hakkama. Võid vabalt käia trennis, saunas, ujumas, pidutsemas, reisimas – kartmata ripsmete ärakukkumist. Sa näed soojal maal puhkusel olles, peale sukeldumist, väga hea välja!

 

Belle Stuudios kasutatakse ripsmepikenduste paigaldamisel ülemaailmselt registreeritud kaubamärki GlamLashes ja ripsmetehnikud omavad rahvusvahelist GlamLashes sertifikaati. Töös kasutame ainult GlamLashes naaritsaripsmeid ja spetsiaalset liimi, mis omab kõrget kvaliteeti ja on meditsiiniliselt heakskiidetud. GlamLashes  liimid ei sisalda formaldehüüdi, mis võivad põhjustada infektsiooni, allergiareaktsiooni ja ka pärisripsmete väljalangemist.

Ripsmepikenduste paigaldus:
Ripsmepikendusi on erineva kuju, tiheduse ja pikkusega. Võib valida  kooldus või sirgema, õhema või paksema karva ja 10 erineva pikkuse ja erinevate värvide vahel.

Naaritsa ripsmepikendused on uus tehnoloogiline samm edasi mugavuse ja vastupidavuse poole. Naaritsaripsmed on tugevad, kuid pehmemad, siidised, loomulikult läikivad ja õigete hooldusvõtete puhul vastupidavamad kui tavalised sünteetilised ripsmed.  Naaritsaripsmed ei ole kandjale nii tajutavad kui jäigemad sünteetilised ripsmed.

Ripsmepikendamise protseduuri soovitatakse teha ainult ilusalongis professionaalse ripsmetehniku käe all. Protseduur  kestvus 1,5-2 tundi.

Ripsmete püsipikendamise protseduur koosneb järgmistest etappidest:
• Silmadelt eemaldatakse kogu meik
• Värvitakse pärisripsmed musta keemilise värviga
• Pestakse värv maha, kuivatatakse ripsmed õhupumba või puhuriga
• Kantakse pärisripsmetele eelhooldusvahendit, kuivatatakse ja kammitakse ripsmed
• Valitakse välja sobiva pikkuse ja paksusega ripsmed
• Liimitakse ripsmepikendused ühekaupa spetsiaalse ripsmeliimi abil päris ripsmekarva külge

Ripsmepikenduste hooldus:
Hoolduses eemaldatakse pooleldi lahti olevad pikendused ja asendatakse uutega. Pikendused, mis on koos oma karvaga välja kasvanud, eemaldatakse ja asendatakse uutega. Karvadele, mis on vahepeal täispikkuseks kasvanud, liimitakse samuti uued pikendused.

Ripsmete pikendusi soovitatakse eemaldada kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse.

Selleks, et kaunis tulemus püsiks kaua, tuleb silmas pidada vaid mõningaid lihtsaid reegleid:

  • 24 tunni jooksul peale lisaripsmete paigaldust on soovitav ripsmeid mitte värvida ripsmetuššiga ning vältida sooja vee sattumist silmadele.
  • Kui on soovi kasutada ripsmete toonitamiseks ripsmetušši, ei tohiks kindlasti värvi eemaldada õlibaasilise meigieemaldajaga. See lühendab tunduvalt lisaripsmete püsimise aega.
  • Ripsmete korrastamiseks tuleks neid kammida niiske ripsmeharjaga.
  • Silmi ei tohiks peale pesemist hõõruda vaid lasta neil lihtsalt õhu käes kuivada.
  • Kõhuli magamine ning näo vastu patja hõõrumine vähendab samuti lisaripsmete püsivust.
  • Et tulemus oleks kauapüsiv ja kaunis tuleks ripsmepikendusi käia regulaarselt ilusalongis meistri juures hooldamas. Mida lühem  jätta hoolduste vahe, seda kiiremini ja soodsamalt on võimalik hooldust teha. Soovitav lühim hoolduste vahe on 2 nädalat, pikim 4 nädalat.