RIPSMETE JA KULMUDE VÄRVIMINE

 

Ripsmete ja kulmude värvimisel kasutame RefectoCil  profitooteid. Refectocil värvi kasutamine on lihtne ja tulemusrikas, see on testitud kvaliteettoode, mida kasutatakse kosmeetikasalongides üle kogu maailma. Refectocil värvidega saate ripsmetele ja kulmudele 5-10 minutiga valgus- ja veekindla tooni mitmeks nädalaks.

Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine on meeldiv teenus, mida saate nautida, kas juuste värvimise mõjuajal või lisateenusena. Laiaulatuslikust värvivalikust leidub iga kliendi stiilile sobiv värvitoon. Lihtsaks teeb selle protseduuri see, et kõiki värve võib ka omavahel segada!

 

Klassikalistele värvitoonidele lisaks on nüüd valikus uued toonid- punane ja kastan. Naturaalse ja loomuliku tulemuse saad, kui värvid ka kulmud vastavalt juuste tumedusele ja toonile. Lõpptulemuse intensiivsus sõltub värvimispõhjast- mida heledam põhi, seda punasem või intensiivsem lõpptulemus. Kastan annab kauni sooja pruuni tooni. Väga tundlikele silmadele on võimalik teenust pakkuda Sensitive värviga.

Kulmud kujundame vastavalt Teie soovile, kas sooja vahaga või kitkumise teel.

 

LASHLIFT ehk RIPSMETE KEEMILINE KOOLUTAMINE 

 

Kaunid ripsmed mitmeks pikemaks ajaks. Viska ära oma ripsmete koolutaja ja kooluta ripsmeid nädalateks kosmeetiku juures. Silmad muutuvad hetkega suuremaks, enesetunne paremaks.

Kvaliteetselt koolutatud ripsmed näevad välja väga esteetilised ja samal ajal täiesti loomulikud. Kvaliteetselt teostatud ripsmete keemiline koolutamine  – see on kütkestava pilgu ja hea tuju tagatis

RIPSMETE KEEMILISE KOOLUTAMISE PROTSEDUUR

Ripsmete keemiline koolutamine – on täiesti valutu protseduur ja see kestab umbes 40-50 minutit. Miniatuursete koolutamisrullide abil paneb meister iga üksiku ripsme paika. Meister valib sobiva koolutamisrulli tüübi alates kõige peenemast kuni kõige paksemani eesmärgiga luua sujuv ripsmekaar ripsme juurest kuni tipuni välja. Seejärel kaetakse rullidele keeratud ripsmed vahendiga, mis fikseerib ripsmekaare. Viimane pintslitõmme – fiksaatori pealekandmine.

Ripsmete keemilise koolutamise materjalid ja värvid võivad kutsuda patsientidel esile väikese nahaärrituse ja allergia, sellepärast ei sobi teenus väga tundlikele silmadele.  Keemilise koolutamise materjalid on valmistatud vitamiinilisandite baasil, mis ei lõhu ripsmekarva struktuuri.  Ripsmete keemiline koolutamine ei mõjuta kliendi elulaadi mingil moel – iga päev võib teha veeprotseduure, meikida ja kanda kontaktläätsi.

Pärast keemilise koolutamise protseduuri säilitavad ripsmed saadud kuju kuni 6 -8 nädalat. Ripsmete koolutamise efekt on hästi märgatav isegi väga lühikeste ja sirgete ripsmete korral. Vastunäidustusi ripsmete korduva koolutamise protseduuri tegemiseks ei ole, sellepärast võib ripsmete kuju uuendada mis tahes ajal.

Belle Stuudio meistrid soovitavad klientidele pärast koolutamist ripsmete heas toonuses hoidmiseks järgmist:
• Kasutada meigi eemaldamiseks spetsiaalseid vahendeid. Tuleb vältida tugevat füüsilist hõõrumist ja tuši mahapesemist tavalise seebiga;
• Silmalaugude piirkonnas tohib meiki eemaldada ainult kosmeetikavahendiga immutatud vatitampooniga.
 
 

KULMUDE LAMINEERIMINE

 

Kulmude lamineerimine on uue põlvkonna luksusklassi teenus. Tänapäeval on piisavalt palju uusi tehnoloogiaid, mis muudavad ripsmed ja kulmud kohevamaks, kuid ainult lamineerimine võimaldab seda teha kunstlikke vahendeid kasutamata. Protseduuri soovitatakse nii nõrkadele ja kahjustatud ripsmetele ja kulmudele kui ka õhukeste ja habraste karvade puhul. Ühe protseduuri jooksul täidetakse ripsmekarv segudega, mis muudavad selle loomulikust kulmude ja ripsmete karvast 30-40% võrra kohevamaks ning terve, läikiv karvapind tagab maksimaalse läike. Kulmude lamineerimise teenusega käib alati koos ka kulmude värvimine ja vajadusel korrigeerimine, seega lahkub klient täiuslike kulmudega.

Kellele sobib?

Kõigile neile, kelle kulmud on: Jonnakad, karvad hoiavad liiga alla, karvad hoiavad liiga üles, karvad on sassis ilmega, karvad ei allu tahtele, kuidas neid ka sättida ei püüaks.

Milline on protseduur?

Kulmude lamineerimine kujutab endast kulmukarvade manipuleerimistehnikad, mis annab võimaluse luua karvadele soovitud suuna, mõjutades sellega kulmu kuju ja mõningal juhul ka visuaalset täidlust (sõltub kulmu materjalist). Iga karv kaetakse nii väljast kui seest hüdrolüüsitud keratiini, kollageeni, siidi, õlide, vitamiinide ja aminohapete kompleksiga, muutes kulmukarva paksemaks, läikivamaks ja tervemaks.

Kulmude lamineerimine on loomulikumaks alternatiiviks kulmude tätoveerimisele, püsimeigile, microbladingule. Tulemus on täiesti loomulik ja seda ilma igasuguse valuta!

Eelised:

  • püsiv ja loomulik tulemus, mida ükski teine kulmuhooldus ei suuda pakkuda
  • tulemus säilib ca 2 kuud
  • Märgatavad muutused karvastruktuuris: kulmukarvad muutuvad kuulekamaks, tervemaks, läikivamaks, ei ole enam nii kanged
  • Lamineerimine stimuleerib karva folliikulit kiirendades kulmukarvade kasvu
  • Võimalik muuta loomulikumaks kehva tulemusega püsimeiki

 

Puudused:

  • 24h peale protseduuri ei tohi kulme märjaks teha ning tuleks vältida nägu padjas magamist
  • Alati ei saa luua kulmudele uut kuju/ anda juurde täidlust
  • Võib tekitada ärritust ja allergiat