UUS KÕRVADE AUGUSTAMISE MEETOD Studex System 75

UUS KÕRVADE AUGUSTAMISE MEETOD Studex System 75

Kõrvade augustamine – on väga vana traditsioon, kuid moodne ka tänapäeval.  Mitte keegi ei kahtle, et nii jääb alatiseks. Seepärast on kõrvade augustamine teenus, millel on alati nõudlus. Rakvere, Belle Stuudio teenustesse on  lisandunud uus kõrvade augustamise tehnika – STUDEX SYSTEM 75.

STUDEX Co. USA – Maailma üks suurimaid professionaalsete augustamissüsteemide tootjaid. Studex Co. on tuntud kogu maailmas. Kogu Studexi toodete sortiment, sh augustamis- ja piercing´u vahendid toodetakse USA-s L.A. Californias asuvas Studexi tehases, mis võimaldab kontrollida toodete kokkupanemist ja saada nii kõrgeima kvaliteediga tooteid. STUDEX Co. On loodud professionaalseks kasutamiseks vastava väljaõppe saanud spetsialistidele.

BELLE STUUDIOS ON VASTAVA VÄLJAÕPPE SAANUD KOSMEETIK ILONA JÄETMA.  

VIIS PÕHJUST, MIKS VALIDA STUDEX SYSTEM 75:


1)Kõrvade augustamine ilma tulistamiseta Nüüd on võimalik tõesti kõrvu augustada võimalikult väheste kudede kahjustamisega, mitte nn. “läbi tulistada”.

2)Augustamine toimub hääletult ja. Just see lubab meil edukalt augustada ka laste kõrvu, ilma, et see ehmataks last.

3)Spetsiaalne sobiliku nool. Kõrvarõnga nõela osa on spetsiaalse augustamiseks sobiliku noole otsaga. See tagab augustamisel oluliselt väiksemaid valuaistinguid.

4)Augustamisel ei ole võimalik eksida. Augustamine toimub täpselt märgitud punktil, tänu augustamissüsteemi sujuvale liikumisele.

5)Kvaliteetsed nõelkõrvarõngad. Nõelkõrvarõngad on valmistatud kõrge kvaliteedilisest kirurgilisest metallist on hüpoallergeensed ja ei sisalda niklit. Ehted kaunistatud Swarowski kristallidega, mis muudavad ehted silmapaistvalt kauniks.