Vallandage juuste energia UUE System Professional´i   ENERGYCODE™ KOMPLEKSIGA !

Vallandage juuste energia UUE System Professional´i ENERGYCODE™ KOMPLEKSIGA !

SYSTEM PROFESSIONAL on juuksehooldusteaduse juhtiv bränd ning nüüd on teadlased koos parimate stilistidega lahti murdnud juuste energia taastamise ja transformeerimise saladuse. Seda tänu murrangulisele avastusele, et IGA INIMESE JUUSTEL OMA ENERGIAPROFIIL, mis on sama ainulaadne kui sõrmejälg. Juukseid on uue revolutsioonilise ENERGYCODE™ KOMPLEKSIGA võimalik nähtavalt muuta. See suur edusamm juuksehooldusteaduses viis innovaatilise ja täiesti uue System Professionali ENERGYCODE™ KOMPLEKSI sisaldava salongihoolduste ja koduse tootesarja loomiseni, mis on saadaval ainult valitud salongides. 

Hea uudis meie klientidele on see, et 

Belle Stuudio on tunnustatud  SYSTEM PROFESSIONAL´i EXPERT SALONG 

alates  2017a. märtsist.

System Professionali ENERGYCODE™ kompleksiga juuste energiat taastav hooldussari muudab juuksed silmnähtavalt tervemaks — sinu töödeldud juuksed saavad tervemaks ja neid on lihtsam soengusse sättida.

Milline aga hea „juukseenergia“ välja näeb?  

Õige energiatasemega juuksed reageerivad stiliseerimisele, on kontrollitavad, säravalt läikivad ja kammitavad – juuksed ei ole väsinud, elutud ega tuhmid, vaid nooruslikkusest ja elujõust pakatavad,“ lausus System Professionali vanemteadlane Maria Castan.

„Kui keratiin (96%) toimib justkui juuste peamise ehituskivina, siis näitavad uued uuringud, et lipiididel (ainult 4% juuste ehituskividest) on juustele ainulaadne aktiivne mõju ja need toimivad paindliku „tsemendina“, mis keratiini „tellised“ omavahel ühendavad. Iga inimese juuste keratiini ja lipiidide õige taseme säilitamisest sõltub juuste ehituse mõjutamise edukus ning see, kas juuksed on siledad või kräsused, säravad või tuhmid, elutud või täidlased,“ selgitas sõltumatu juuksebioloog ja Barcelona Ülikooli dermatoloogiaprofessor Dr. Ramon Grimalt. 

System Professionali JUUKSEENERGIA KAARDISTAMINE 

Esimene samm „juukseenergia“ taastamisel on inimese ainulaadse juukseenergia profiili diagnoosimine salongis System Professionali uue JUUKSEENERGIA KAARDISTAMISE abil.

System Professionali eksperdid on loonud spetsiaalsed JUUKSEENERGIA KAARDISTAMISE diagnostilised vahendid – käsimikroskoobi ja salongirakenduse, mida meie juuksekonsultandid salongis kasutavad  ja  millega saab esialgse diagnoosi panna.

Kui juukseenergia profiil on diagnoositud, on võimalik määrata uue System Professionali ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA hoolduste ja toodete personaalne süsteem 174 miljoni võimaliku hoolduskombinatsiooni seast.

Fotol: Eesti säravad meigikunstikud ja iluvaldkonnas tegevad õed Reet ja Loore Härmat diagnoosides oma juuste individuaalset energiaprofiili avastasid, et see on isegi lähedastel sugulastel erinev.

Luksuslikust nahahooldusteadusest inspireeritud ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA uue System Professionali puhul on tegemist viie looduslikult esineva aktiivse lipiidi ja teiste mõjusate koostisosade kooslusega, mis aitab taastada juuste energiat, et saavutada regulaarsel kasutamisel tugevad ja töötlemata juustele sarnaselt toodete mõjule reageerivad juuksed ning regulaarsel kasutamisel kuni 10 korda vähem murdunud juukseid.

ENERYCODE™ KOMPLEKS koosneb:

*AMIID B3-VITAMIIN Sagedasti kasutatav mitmeotstarbeline nahahooldusaine, mis säilitab peanahakihtide niiskustasakaalu
*KOFEIIN Suurendab peanaha vereringlust
*HISTITIIN Toidab juuste loomulikku proteiinistruktuuri ja kaitseb vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest.
Pesuvees sisalduv vask võib tekitada vabasid radikaale, mis võivad juuste värvimisel või UV-kiirgusega kokku puutudes aktiveeruda. Need reaktiivsed molekulid vastutavad juuste kahjustumise ning värvi tuhmumise ja erksuse kadumise eest. HISTITIIN tungib juuksekarva ja kaitseb seda kapsuleerides vase ning eemaldades selle juustest.
*LOODUSLIKUD LIPIIDID Kaks looduslikku lipiidi — glütserüülmonooleaat ja oleiinhape, mis säilitavad juuste ehituse. Juuste lipiidid on „tsement“, mis keratiini koos hoiavad. Nad on juuste üldise struktuuri jaoks olulised ja peame neid juuste ehituse säilitamiseks elustama. Need looduslikud lipiidid elustavad juuste sisemisi lipiide ning vähendavad seega proteiinide kadu, parandavad juuste soengusse seatavust ja kammitavust.

Uue System Professionali ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA hooldused on tõeliselt personaalsed ja luksuslikud salongikogemused. Neid on rikastatud prestiižse lillelise alusaroomiga, mis on ühine kõigile toodetele ja mida täiendavad iga tootesarja erinevad lisaaroomid, et luua tõeliselt personaalne tulemus. Tooted ulatuvad kiiretest juustesse jäetavatest kuni väljaloputatavate hoolduste ja rikkalike rituaalideni, milles on lõpmatu arv luksuslikke kombinatsioone iga inimese juuksehooldusvajadustele.

Uue System Professionali ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA hooldused ja kodused tootesarjad ning JUUKSEENERGIA KAARDISTAMISEGA® juuste ja peanaha diagnoosimine on saadaval ainult valitud partnersalongides alates 2017. aasta märtsist.  

Rohkem teavet leiate leheküljelt  www.systemprofessional.com

Vaata ka SystemProfessionalEstonia Facebooki lehele

Olete oodatud avastama oma juuste energiaprofiili – ENERYCODE™ Belle Stuudiosse!